BINE ATI VENIT!!!!!!Dati click pe clipul pe care doriti sa il vizionati din LISTA DE CLIPURI aflata in JOSUL paginii.Va multumesc!
Un James Bond al veveritelor....nici o misiune
nu este destul de imposibila ptr ea...agentul
chitz00nut!
Uitati-va la poza si apoi la film...dupa cativa
ani s-au reintors in Africa sa vada daca puiul ii mai
recunoaste!!
Altcineva care a ascultat sfatul de a face poze cool....
Marian...sau bomba_003
Se pare k ne-ati dat atentie apelului de a face poze funny si
neconventionale...bv voua..bv Andrei din ploiesti!!!!Mana apartine
lui Misha si fotograful a fost Andra!!